про компанію

Підприємство "ТЕЛЕКОМ-ПНЕВМАТИК" засноване в 1998 році інженерним бюро «Ліко-Прилад», яке, в свою чергу, починаючи з 1993 року займається розробкою, виробництвом, продажем та обслуговуванням приладів екологічного контролю, пневматичного обладнання, що застосовується в телекомунікаційних системах та в інших галузях, а також компресорних установок різного призначення.
Компанія "ТЕЛЕКОМ-ПНЕВМАТИК" це симбіоз конструкторського бюро тавиробничого підприємства. Постійно вдосконалюючись та використовуючи власні новітні розробки, компанія поставляє продукцію через свою дилерську мережу на ринки України, Казахстану, Білорусі, Молдови та країн Балтії.

Кількість обладнання, що було продано компанією, на даний момент перевищила 12 000 виробів. Протягом багатьох років обладнання, що було поставлене компанією, продовжує успішно застосовуватися і надійно працювати на різних підприємствах та в різних галузях, а саме: в телекомунікаційній галузі, сфері санітарного та екологічного контролю, сфері освіти, HR менеджменту, сфері охорони здоров'я, системах урядового зв'язку та багатьох інших областях.


"ТЕЛЕКОМ-ПНЕВМАТИК" постійно працює над вдосконаленням своєї продукції, а також розширенням продуктової лінійки, відповідаючи тим самим на виклики сучасного ринку, який постійно змінює умови гри та пропонує нові ідеї та рішення.
Уся продукція, яка виробляється підприємством, умовно може бути поділена на декілька напрямків:

  - Обладнання для утримання кабелів зв'язку, коаксіальних фідерів радіотелепередавальних центрів під надлишковим тиском сухого повітря (дегідратори кабельні; дегідратори хвилеводні);
- Переносні установки (електро- та пневмоаспіратори ), що використовуються для відбору проб повітря, води або газоподібних промвикидів в процесі лабораторних досліджень під час здійснення екологічного та санітарно-гігієнічного контролю;
 - Цифрові високоточні манометри і мікроманометри;
 - Компресорні установки;
 - Проектування та монтаж систем пневмопошти.

Багаторічний досвід розробок, а також використання комплектуючих від відомих виробників США, Німеччини, Італії, Кореї та Бельгії забезпечують високу якість та відмінні характеристики обладнання, що виробляється.
На підприємстві є постійно діюча експозиція. Відвідувачі можуть отримати кваліфіковану консультацію фахівців з питань конструктивного виконання, технічних характеристик, особливостей застосування та обслуговування всього спектру продукції, що демонструється, а також консультацію відносно умов продажів. Ми впевнені, що особисте спілкування, а також можливість на власні очі ознайомитися та оцінити продукцію перед тим, як зробити вибір, є набагато ефективнішим засобом, ніж телефонні перемовини.